OSTATNÍ AKTIVITY

Potápění je zajisté nejdůležitější aktivitou klubu. Je koníčkem všech členů klubu a zájem o potápění nás všechny spojuje. Pouze u potápění jsme však nezůstali. Provozujeme i další činnosti, z nichž některé se stali tak oblíbenými a rozšířenými, alespoň některých z nás, že je můžeme směle označit za činnosti klubové.

Patří k nim:

Podvodní rugby

"Ragbíčko" je dynamická hra, při které se pod vodou masí dvě šestičlenné partičky. Nacpat míč do koše za zadek protihráče bude vaší odměnou. Nejzkušenější ragbičkář je Martin.

Vodáctví

Poslední dobou nás čím dál víc bere divoká voda. Na gumáku nebo v plasťáku sjíždíme všechno hlavou nahoru i dolů, hlavně že to teče! Vodu nepijte, radši ji pojeďte sjíždět s Pepou!

Jachting

Teď si říkáš, co to děláme za snobárnu. Ale pojeď s náma na jachtu, kdy ve 40-ti stupňovém náklonu zábradlím jachty češeme vodní hladinu a uvidíš, že je to o něčem jiným. Filip: "Jachting začíná od 9°Bf"

Lezení

Je jedno, jestli jde o umělou stěnu, slaňujeme či skáčeme z mostu. Prostě používáme lano, takže je to lezení. Na šlích nebo na laně jedině s Frantou (děvčata pište!)

Skydiving

Ohromně intenzivní zážitek, který člověk pocítí po výskoku z letadla z výšky 4km - absolutní svoboda při volném pádu. Marek: "Blue sky!"

Sauna

Chodíme pravidelně a není to jen o tom vedru. Chceš se potit s Kamilou?

Canyoning

Tak teď se nechte unášet proudem vodopádu, sklouzněte do tůně, prolezte soutěskou. Více vzrušení vám jiná voda nepřinese - tvrdí Gábina.